Android Asteroid pokřtí v Lucerně svoji vysněnou live nahrávku

Android Asteroid | Zdroj: facebook.com

Jaro je v plném proudu a jeden takový příjemně vyjarněný koncert na vás čeká už příští týden v Lucerna Music Baru. Postará se o něj tuzemský poklad Android Asteroid a nepůjde jen tak o ledajakou akci, nýbrž o slavnostní release večírek.

Pokud alespoň minimálně sledujete dění na stojaté hladině tuzemského hudebního rybníčku, netřeba vám představovat Android Asteroid, jedinečný projekt našich muzikantských špiček rekrutovaných především ze stálic jako Navigators nebo Toxique. Určitě také víte, že kapela, kterou aktuálně tvoří Jan Pospíšil (zpěv), Tomáš Konůpka (bicí), Annamária d’Almeida (zpěv), Marta Minárik (basa), Viliam Béreš (klávesy), Lukáš Martinek (kytara), Miloš Dvořáček (perkuse) a Jan Steindorfer (syntetizátor), vloni zažila mimořádný rok. Díky neutuchajícím ambicím plnit si svoje sny a také díky velké podpoře věrných fanoušků, se Android Asteroid vypravili za nahráváním do slavných londýnských studií Abbey Road. Z času stráveného v prostorách, kde se doslova psaly hudební dějiny, si odvezli suvenýr v podobě živého materiálu, který nyní představují na desce Live at Abbey Road/Red Bull Studios London/Smecky Studios Prague.

Na nahrávce má svůj podíl i coaching spřízněné dvojice přátel DJ Vadima a rapperky Yarah Bravo – výsledek je fakt pecka! Kapela si v Lucerně repertoár vyzkoušela už v prosinci. Teď se vrací na místo činu v plné zbrani, aby zde celou pouť Mission To Abbey Road tam a zpět slavnostně završila. Večerní program bude tematicky rozdělen na dvě půlky. První část koncertu bude vzpomínací a zazní během ní průřez všeho, co se dělo v londýnských studiích stejně jako předtím ve vyhlášeném pražském studiu Ve Smečkách. Posléze přijde na řadu premiéra aktuální novinky, kterou je epický mega song o dvaceti minutách s názvem Move. Kapela ho o víkendu pilně trénovala na soustředění v Krkonoších, tak uvidíme, co z toho bude…

Jako zvláštního hosta si Android Asteroid pro tuto událost pozvali Nèro Scartche s tím, že ve zbytku času se o zábavu bude starat DJ Robot. Křest alba Live at Abbey Road/Red Bull Studios London/Smecky Studios Prague proběhne už příští středu 23. dubna v Lucerna Music Baru, tak šacujte předprodej. Prostřednictvím Ticketpro, Tickeportalu, Ticketstreamu nebo Eventimu seženete vstupenky za 225 korun.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.