Anthony B přiveze do Prahy kus jamajského slunce

Anthony B na Rock for Church(ill) | Foto: Vojtěch Baroch, Monstermusic.cz

Jamajská reggae legenda se v létě utvrdila, že v Česku má velkou základnu fanoušků, proto ji nemůže nechat bez klubového vystoupení. Lucerna Music Bar tak alespoň vzdáleně pohltí kus Jamajky.

Už v dubnu odstartoval Anthony B svou evropskou tour, aby vynahradil všem fanouškům loňské peripetie s úřady, kvůli kterým nemohl dorazit na nahlášené koncerty. Do svého cestování zařadil i letní zastávku na festivalu Rock for Church(ill), kde ho fanoušci natolik oslovili, že potvrdil dlouho očekávanou klubovou show. Ta proběhne 12. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Celý koncert bude mít speciální nádech, protože to bude vůbec poslední evropské vystoupení, než Anthony B vyrazí z naší zimy zpět na sluncem prohřátou Jamajku.

Onen listopadový reggae-dancehall večírek odstartuje populární duo RDX. Tito hudebníci právě vydávají novou desku a o jejich kvalitách svědčí fakt, že si je na výpomoc pozvaly i ikony elektronické scény Major Lazer. Vstupenky na toto zpestření sychravého podzimu seženete jako vždy nejlevněji na pokladně Lucerna Music Baru za 450 korun. Na místě budou dražší o rovnou stovku.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.