Architects se po roce vrátí do Fora Karlín

Architects | Zdroj: kerrang.com

Jedna z nejpopulárnějších metalcoreových kapel současnosti zavítá do Prahy na začátku příštího roku. Ve Foru Karlín se představí společně s Beartooth a Polaris.

Nedávno to byly už dva roky od tragédie, která otřásla britskou skupinou. Zakládající člen kapely, kytarista Tom Searle, zemřel na rakovinu jen tři měsíce po vydání poslední desky All Our Gods Have Abandoned Us. Architects se přesto rozhodli pokračovat ve své tvorbě a loni vydali singl Doomsday, což je zatím jediná novinka od Tomovy smrti.

Architects už si jeden koncert ve Foru Karlín odbyli, a to na začátku tohoto roku spolu s While She Sleeps a Counterparts. Po vystoupení obou supportujících se ale kvůli špatnému zvuk moc nadšení nekonalo. Tentokrát tomu snad bude jinak, protože se s pořádně našlapanou show jako předkapely představí Beartooth a Polaris.

Tahle silná trojice nepochybně rozproudí krev v žílách každému, kdo na ně 31. ledna zamíří do Fora Karlín. Předprodej bude zahájen v nejbližší době na stránkách Ticketportalu a Ticketmasteru.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz