Balaton Sound zahajuje předprodej a oznamuje nové hvězdy

Balaton Sound | Zdroj: balatonsound.com

Maďarský taneční festival zahajuje předprodej nejlevnějších vstupenek! Byly také oznámeni noví vystupující. Kdo mezi ně patří?

Festival Balaton Sound, který se bude konat na pláži největšího maďarského jezera Balaton od 4. do 8. července 2018, odhaluje největší hvězdy programu. Patří mezi ně Martin Garrix, The ChainsmokersDavid Guetta, Ty Dolla $ign nebo DJ Snake, umělci, které ani není třeba představovat, a přidávají se tak k již dříve oznámeným Jonas Blue, Timmy Trumpet a další. Navíc bylo vydáno i oficiální aftermovie letošního ročníku.

Balaton Sound je takový elektronický bratr budapešťského Szigetu. Každý rok tam míří největší jména taneční hudby a ani příští rok to viditelně nebude jinak. Právě začal předprodej lístků a takzvaná akce Early Bird potrvá jen do dvanácté hodiny 10. prosince – do té doby budou lístky nejlevnější!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.