Bandzone zve na další ročník soutěže talentů

Doctor Victor | Zdroj: facebook.com

Mekka (nejen) začínajících kapel, server Bandzone.cz, chystá další ročník soutěže talentů. Bandzone Showcase proběhne již tento čtvrtek a představí šest nadějných hudebních formací.

Nejen v Čechách je mnoho kapel, které se snaží prosadit, ale nějak ne a ne se hnout z místa. Některým se to nepodaří nikdy, těm šťastnějším a šikovnějším ano. Třeba právě jedna z šestice kapel, které představí soutěž Bandzone Showcase pořádaná serverem Bandzone.cz, bude mít to štěstí. Bandzone se může pyšnit tím, že stál u zrodů předních českých interpretů, jako jsou například Xindl X, Charlie Straight, Tomáš Klus nebo Hentai Corporation.

Již tento čtvrtek 12. prosince se v pražském Rock Café rozhodne, kdo bude příští rok novou hvězdou. Svůj talent předvede elektronické duo Them Darned Teenagers, rock’n’rolloví Doctor Victor, popoví Light & Love a Lola běží, písničkář Vojtaano a pop-punkoví On The Way. Zakladatel Bandzone.cz, Michal Novák, slibuje, že mimo tyhle našláplé kapely můžete v Rock Café potkat i různé zajímavé osobnosti z řad redaktorů, pořadatelů či producentů. ,,Protože tyhle lidi z branže celkem dobře známe, víme, že standardně nemají dost času a energie, aby mohli sami obrážet kluby a nové talenty hledat na vlastní pěst. Rádi to tedy děláme za ně a na konci roku se jim pochlubíme s tím nejlepším, na co narazíme.”

Kdo ze zúčastněných se stane novým českým headlinerem?


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.