Během červnových dnů se v Plzni rozezní Metalfest

Accept | Zdroj: facebook.com

Začátek června bude svátkem pro všechny vyznavače metalové hudby. Ti se sejdou v plzeňském amfiteátru Lochotín, kde bude probíhat Metalfest.

Fanoušci drsnější hudby se nemají čeho bát, protože Metalfest přiveze na svůj již 5. ročník hned několik vlivných jmen ze zahraniční i české metalové scény.
Headlinerem celého tohoto hudebního svátku bude kapela Accept, která vydává alba již od roku 1979 a je považována za stálici této hudební sféry, nedá se jim odpárat ani role ve vývoji speed metalu a power metalu. Za zmínku stojí i poměrně nová dánsko-švédská formace Amaranthe. Jejich první album vyšlo v roce 2011 a okamžitě se umístilo na prvních příčkách hitparád ve Švédsku a Finsku.

Dále se návštěvníci festivalu mohou těšit i na jména jako Arch Enemy, Edguy, Eluveitie, Moonspell a další. Ti všichni se představí 5.–7. června na Metalfestu v Lochotínském amfiteátru. Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro.

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.