Bohatý open air festival Apríles bude už tuto sobotu. A zdarma!

Dirty Blondes | zdroj: facebook.com

Už 4. ročník multižánrového studentského festivalu na žižkovské Parukářce letos předvede, že punk’s not dead nejen hudebně, ale také svým doprovodným programem.

Z hudební složky jmenujme Dirty Blondes, The Rocket Dogz, Cheers!, Jet8, H.A.W. nebo Where’s the food?! Komu by pouhá hudba nevyhovovala nebo měl málo, v nabídce je spousta dalších aktivit a workshopů. Budete si tak moct vyrobit vlastní odznak, nechat si načesat správné punkerské číro, odhalit kořeny punku, poptat se, jak levně procestovat Evropu, nebo si vyslechnout, jaké to je žít na ulici. Komu bude malý i hudební areál, může vyrazit na komentovanou prohlídku po okolí s bezdomovcem Honzou.

Mezi další klasickou festivalovou nabídku bude patřit nabídka šperků a doplňků značky Civil Streampunk, nabídka občerstvení streampunkového baru Progress, relaxační zóna s nezbytným wi-fi připojením a stylovým nábytkem k odpočinku. Na památku si budete moct nechat pořídit i správnou punk fotku nebo vyhrát lístky na pražský Majáles a jiné ceny.

A to vše zcela zdarma!

Festival Apríles pořádají studenti Arts Managementu z VŠE v Praze.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.