Britský zpěvák SOHN přiveze do Prahy novou desku

SOHN | Zdroj: dmndr.com

Originální zvuk a originální zpěv. Zpěvák SOHN, vlastním jménem Christopher Michael Taylor, letos vydal svou druhou desku Rennen, která sklidila velký úspěch, a tu ještě letos představí v Praze.

Christopher je rodák s jižního Londýna, který žil dlouho ve Vídni. Mimo to, že se věnuje zpěvu, také skládá a živí se i jako producent.

SOHN se žánrově řadí do electronic, alternative R&B a electro-indie. Specifický je hlavně zvláštními zvukovými efekty a osobitými texty s křehkými vokály.

První EP The Wheel vydal v roce 2012, které následovalo po stejnojmenném hitu. Jeho debutové album Tremors, vydané až po čtyřech letech čekání, se umístilo na světových žebříčcích. Kritici tuto desku moc neocenili, ale lidé si ji velmi oblíbili, a díky ní se vydal i na světové turné. Letošní deska Rennen se dočkala mnoha uznání a dostala se do povědomí lidí hlavně díky singlu Conrad, který má na Spotify téměř 10 milionů streamů. A v rámci turné k této desce se představí i  16. listopadu 2017 v Paláci Akropolis.

Vstupenky budou v prodeji už 28. dubna v 10.00 hod na webu GoOut, Fource a v síti TicketPro.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.