Britští Nothing But Thieves se chystají do Prahy

Nothing But Thieves | Zdroj: vrtxmag.com

Britská indie rocková skupina Nothing But Thieves má slibně rozjetou kariéru. Chystá nové album s názvem Broken Machine a v listopadu vůbec poprvé zahraje i v Praze.

Britští Nothing But Thieves nehrají dlouho, teprve od roku 2012, ale už teď mají rozhodně co říct a mohou se pochlubit několika zajímavými úspěchy. Předskakovali Gerardu Wayovi (někdejšímu frontmanovi již zaniklých My Chemical Romance), Arcade Fire nebo Muse.

Na září je nachystáno vydání nového alba Broken Machine, na němž skupina spolupracovala s producentem Mikem Crosseym. Ten má za sebou již zkušenosti s interprety formátu Arctic MonkeysThe 1975.

Na podzim budou mít skvělou příležitost zajít na koncert této nadějné skupiny i Češi. 30. listopadu si totiž Nothing But Thieves zahrají v pražském Rock Café. O support se postarají skupiny The XcertsAirways, rovněž z Velké Británie.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 130 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...