Brněnské Sono oslaví narozeniny s Lucií a Futurem

Lucie | Zdroj: facebook.com

Lucie včele s Davidem Kollerem oslaví v brněnském Sono Centru jeho čtvrté narozeniny. Budou u toho i domácí Futurum.

Lucie je poslední dobou ve středu pozornosti. Po šestnácti letech vydala nový singl a chystá velké turné, v rámci kterého vystoupí i v pražské O2 areně. Ještě předtím se však tato skupina ukáže už 23. května v Brně, aby tu její členové oslavili čtvrté narozeniny architektonicky netradičně řešeného Sono Centra. K oslavám se přidá i významný český klávesista, zpěvák a skladatel Roman Dragoun, který tu zahraje s brněnskou kapelou Futurum.

Návštěvníci se můžou těšit na svou starou známou Lucii v novém kabátě s moderním zvukem. Ušitý je ale z toho nejlepšího z historie kapely.

Čtěte také: Takhle tě mám rád: Lucie vydává první singl po šestnácti letech, vzpomíná i na Bowieho

Futurum pak nabídne návrat do 80. let, kdy tato kapela působila a stala se tak součástí brněnské bigbeatové scény, kterou obohacovala svým progresivním rockem.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.