Brooklynští The Men to už zítra rozjedou v Lucerna Music Baru!

The Men | Zdroj: wearethemen.blogspot.com

Už se to blíží, v pátek 21. března nám v klubu ve Vodičkově ulici předvedou svou show američtí noise rockeři The Men. O tom, že je na co těšit, nás přesvědčili už při své poslední návštěvě, když před rokem hráli ve strahovské Sedmičce.

Kapela z Brooklynu má na svém kontě již pět alb, z nichž to poslední vyšlo jen před pár týdny a nese název Tomorrow’s Hits. Obsahuje osm songů a kromě klasického punkového zvuku kapely je na něm slyšet také inspiraci klasickým rockem, jaký známe třeba od Bruce Springsteena. Kapela se jeho vlivem nijak netají a také není proč, album je opět skvělé, o čemž svědčí také vysoce nadprůměrný ohlas kritiky i fanoušků.

The Men nebudou hrát v Praze poprvé, vrací se sem po skvělém loňském koncertu, který odehráli v klubu 007. Všechno nasvědčuje tomu, že se bude opět jednat o velkou show, tak přijďte, ať pak nemusíte litovat! Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro za 200 korun + poplatky prodejci, na místě si připlatíte o padesát korun víc.


Napište komentář

Sabína Hancinová
O Sabína Hancinová 42 Článků
Z Košíc, v Prahe. Študujem Mediální studia a Elektronickú kulturu a sémiotiku na Univerzite Karlovej. Kreslím a počúvam hudbu.