Bryan Adams opět zahraje v České republice, tentokráte v Ostravě

Bryan Adams | Zdroj: billboard.com

Kanadský rockový písničkář Bryan Adams (aneb jeden z nejznámějších lamačů dívčích srdcí) po krátké přestávce opět navštíví Českou republiku. Tentokrát svůj výkon předvede v Ostravě.

Kanaďan Bryan Adams má na svém kontě poměrně velké množství hitů, které bývají často k slyšení i v českých rádiích – za všechny jmenujme například Summer of 6918 ‘Till I DieRun to You nebo It’s Only Love. Adamsovo poslední album Get Up! bylo neméně úspěšné. Je jisté, že na svém nadcházejícím českém koncertě zahraje kromě svých nejznámějších písniček i řadu skladeb právě z něj.

Čtěte také: Bryan Adams Brnu nabídl pravý rock i romantiku

Koncert se odehraje 29. listopadu v Ostravar Aréně. Všechna místa budou k sezení a vstupenky je radno shánět v sítích Ticketportal a Ticketmaster.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 149 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.