Busfest zve na jízdu, kde se rozhodně nudit nebudete

Circus Problem na Busfest 2017 | Zdroj: busfest.cz

Každý rok vyjíždí do zlínských ulic tři trolejbusy, ve kterých cestující čeká jedna velká hudební párty a zážitek na několik let. Letos to bude již po osmé a Busfest slibuje velkou podívanou.

Busfest, festival, který vznikl pod rukama studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, nabízí divákům velice pestrý a rozhodně zajímavý program. Celá akce se totiž odehrává na palubách tří jedoucích trolejbusů. V každém z nich vystoupí interpret jiného žánru a je jen na lidech, jestli chtějí jízdu absolvovat několikrát, nebo se projet ve všech třech.

Vystupující interpreti sice ještě nejsou oznámeni, ale návštěvníci se prý mají na co těšit. „Letos přivezeme více zahraničních interpretů, kteří si ve Zlíně či v České republice ještě nezahráli. Ve svém line-upu však nezapomínáme na místní hudební scénu kterou chceme prostorem v programu podpořit,“ prozradil hlavní manažer festivalu Daniel Dočkal.

Projížďkou v trolejbusech ale Busfest nekončí. Poslední jízdu následuje pořádná párty, která vás nenechá klidnými. Festival se koná 20. dubna na točně pod Sportovní halou ve Zlíně.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.