Café v lese představí temně kytarový projekt Thisquietarmy

Thisquietarmy | zdroj: facebook.com

Přijďte si rozšířit obzory a potěšit temnou stránku svojí duše do Café v Lese. Na konec dubna si ve Vršovicích přichystali interesantní program. Zahraje zde kanadská kytarová alternativa Thisquietarmy. 

Pod názvem Thisquietarmy se skrývá one man projekt kanadského kytaristy Erica Quacha, který aktuálně patří ke stájovým koním německého labelu Denovali Records (podobně jako zavedené kultovky Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, Field Rotation nebo Bersarin Quartett). Quach, coby ostřílený eperimentátor se zvukem, má na kontě už tři alba a pro letošek chystá čtvrté s názvem Rebirths. Jeho live shows jsou pověstné mimořádně silnou atmosférou. Kanadský maestro přijede do Lesa s performance, koncipovanou v dnes již zklasičtělém schématu kytara, krabičky & videoprojekce, a nabídne jímavou kombinaci post-rocku, líznutého shoegaze a prvky doom metalu; to vše v dokonalém poměru. Výsledkem je hodně hodně temná instrumentální nakládačka, takže i když máme zase zpátky letní čas, možná na Krymskou radši vyražte s baterkou, ať se po cestě domů nebojíte.

Thisquietarmy podpoří jindřichohradecká parta Five Seconds to Leave, která zastoupí tuzemské vody post-rockové psychedelie. Hudební seance startuje v neděli 27. dubna už o půl osmé večer. Za účast zaplatíte v předprodeji 150 korun (přes smsticket.cz), na místě si připravte o padesátku navíc.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.