Cavalera Conspiracy předvedou v Česku dva koncerty

Bratři Cavalerovi | Zdroj: facebook.com

Kombinace členů Sepultury a Soulfly, to jsou hudebníci z Cavalera Conspiracy, kteří se po čtyřech letech vracejí do České republiky, a to hned na dva koncerty.

Max Cavalera, zakladatel Sepultury a Soulfly se s bratrem Igorem spojili po dlouhých deseti letech a dali vzniknout kapele Cavalera Conspiracy. Spolu s nimi hraje kytarista Marc Rizzo známý z Soulfly a basista Johny Chow. Kapela od svého vzniku vydala tři desky, z toho první Inflikted vyšla už před sedmi lety a poslední Pandemonium vyšla loni.

Skupina na své tour prezentuje právě onu poslední desku a mimo jiné se návštěvníci mohou těšit i na léty osvědčené hity z repertoáru Sepultury, jako jsou Roots Bloody Roots, Inner Self či Territory. Bratři Cavalerovi tak přijedou do Prahy a do Ostravy ukázat, že se tato kapela řadí mezi legendy trash metalu po bok již zmíněných Soulfly či Sepultura.

V Praze se Cavalera Conspiracy ukážou 16. června v klubu MeetFactory a o den později předvedou svůj um v Ostravě v klubu Garage. Vstupenky na oba koncerty jsou k dostání za 690 korun v klasickém předprodeji. V Ostravě si je můžete zakoupit osobně v klubu Garage.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.