České hrady odkryly celý svůj line-up

Tomáš Klus | Foto: youtube.com

Tradiční letní hudební festival České hrady má již v aktuální době kompletní celý line-up. Navíc zvětšuje své festivalové areály a přidává jedno pódium.

České hrady odstartují začátkem letních prázdnin svůj 11. ročník, a to pod hradem Točník již 11. července. Hlavním lákadlem dnešního ročníku je rozšířený páteční program o jedno pódium navíc. Dále také bude na Kunětické hoře a Bouzově otevřen na louce nový areál pro trávení volného času rodin s dětmi.

Nyní je už znám program celého festivalového turné, a tak se mohou návštěvníci těšit na tuzemské hudební hvězdy, jako jsou Mandrage, Tomáš Klus, No Name, Wanastowi Vjecy, Monkey Business, Anna K. a další.

Lidé, kteří navštíví jeden z vyjmenovaných festivalů, se můžou těšit i na to, že v rámci festivalové vstupenky mají na vybraný hrad vstup zdarma, to je také poznávací znamení tohoto festivalu, kterým se liší od všech ostatních hudebních tuzemských letních akcí podobného charakteru.

Konání festivalů Hrady CZ:
10. – 11. 7. Točník
17. – 18. 7. Rožmberk nad Vltavou
24. – 25. 7. Kunětická hora
31.7. – 1. 8. Švihov
7. – 8. 8. Veveří
14. – 15. 8. Bouzov
21. – 22. 8. Hradec nad Moravicí
28. – 29. 8. Bezděz


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.