Co předvede Machine Gun Kelly tentokrát?

Machine Gun Kelly | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Do vystoupení amerického rappera Machine Gun Kelly zbývá méně než týden. Co si na nás chystá?

Nejsou tomu ani dva roky, co se u nás Richard Colson Baker, známý pod jménem Machine Gun Kelly, objevil vůbec poprvé. Show, která proběhla 22. listopadu 2015 v pražském Roxy se mu musela velmi zamlouvat, protože k nám od té doby zavítal ještě dvakrát – nejdříve v létě 2016 na renomovaný Hip Hop Kemp a v půlce letošního června na pražském Aerodrome festivalu.

Čtěte také: Machine Gun Kelly v deseti číslech

Tehdy byla jeho nová, v pořadí třetí studiová deska bloom, stále ještě relativně čerstvá. Nyní, když se mohly i nové skladby fanouškům pořádně uležet, se můžeme jen těšit, jakou show sedmadvacetiletý rodák z Ohia zase předvede. Je nutno uznat, že málokterý rapper dokáže naživo podat takový výkon, jaký by si studiové verze zasloužily. Machine Gun Kelly je však výjimkou. Dobrý živý zážitek zajišťuje nejen skvělá kapela, ale i interpretova sršící energie.

Prostory oblíbeného Fora Karlín umělec zaplní již v pondělí 16. října, místo však ještě je, tak neváhejte a kupujte za 790 Kč lístky na stránkách GoOut, Fource nebo v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.