Colours of Ostrava nebude jen o hudbě, těšit se můžete i na divadlo

Divadlo Bolka Polívky | Zdroj: ArtsMarketing CZ

Colours of Ostrava je multižánrový festival jak má být. Již tradičně si i letos připravil program i pro fanoušky divadla a rozhodně je na co se těšit.

Hlavním lákadlem letošního ročníku Colours of Ostrava bude bezesporu autorská inscenace Bolka Polívky, Šašek a syn. Ta měla premiéru na brněnské domovské scéně v zimě 2017. „Nezná matku svou, ni otce svého. Vychován v ústavu pro odložené děti šlechticů. Vychován ve zbroji. Převychován však v šaška. A to vše za trest a v sedmi obrazech, v zajetí šaškujících gerontů. Příliš krásný, než aby byl šaškem na kmetišti dějin…,“ uvádí Bolek Polívka k inscenaci.

Za zmínku stojí i veleúspěšné Čtyři dohody v provedení Jaroslava Duška, ale na své si přijdou taky milovníci humoru ostravských herců, kteří si říkají Tři tygři. Nebude tak nouze o inteligentní humor, dobře mířené vtípky a výborné skeče či scénky.

Colours of Ostrava proběhne od 18. do 21. července a vstupenky lze zakoupit na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 335 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.