Dáma gospelu, Kathy Kelly, vystoupí za pár dní v Olomouci

Kathy Kelly | Zdroj: facebook.com

Dříve patřila mezi členy hudební legendy Kelly Family. Nyní vytváří hudbu sama a v druhé polovině června vystoupí po šesti letech v Olomouci.

Před lety patřila Kathy Kelly do světoznámé formace Kelly Family, kde pracovala i ve funkci producentky. Kathy se ale hudby nevzdala a pokračuje v ní i teď. Po šesti dlouhých letech vystoupí v Olomouci, kde odzpívá i staré duety s finalistou Hlasu Československa Norbetem Peticzkým. Chybět nebudou ani gospelové či operní písně. Celý koncert je završením 35. výročí ZŠ Heyrovského. Mezi další účinkující se zařadí dětský pěvecký sbor Bambini di Heyrák.

Koncert proběhne 18. června v atriu ZŠ Heyrovského. Nejlevnější vstupenky stojí 350 Kč a lze je koupit na stránkách Eventim.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.