Deathcorové inferno Suicide Silence a Thy Art Is Murder spálí Prahu na prach

Suicide Silence | Zdroj: nuclearblast.com

Ve středu 11. června roztočí v pražském klubu Podnik masivní moshpit deathcoreová ikona Suicide Silence. Kalifornským řezníkům budou sekundovat nemilosrdní klokani Thy Art Is Murder. Co můžeme očekávat?

Při pohledu na produkty více než dvanáctileté existence kapely Suicide Silence je jasné, že fanoušci, kteří akci v bývalém KC Vltavská navštíví, dostanou do žil více než standardní dávku poctivého deathcore. Už od prvního alba The Cleansing, přes zářezy No Time To Bleed a The Black Crown Američané ukazují, že když se člověk do deathcore pořádně opře, je to znát. Trademarkem SS jsou mimo mocné kytary především vokální excesy někdejšího zpěváka Mitche Luckera, který zemřel při motonehodě koncem roku 2012.

Po téměř roční pauze skupina oznámila pokračování s tím, že vokální povinnosti přebírá znamenitý Hermida, který kvůli tomu musel časem opustit All Shall Perish. Uvidíme, zda vzhledem k tomu, že pětici muzikantů vyjde začátkem července nové album s názvem You Cant‘t Stop Me, zazní i nějaká ta novinka.

Při výběru sekundanta nemohl padnout výběr na lepší kumpány, než jsou zvolení Thy Art Is Murder z australského Blacktownu. Nekompromisní deathcorová nálož v nejčistší formě provází tvorbu TAIM už od prvotiny The Adversary, která díky surové animalitě posadila na půlky kdekoho. Následná deska Hate z roku 2012 jen potvrdila, že zlo sídlící v duších ausies je silně infekční. Popularita TAIM roste rok od roku rychleji a nejlepší způsob, jak zjistit proč, je vidět je naživo.

Vstupenky jsou k dostání na portálech Ticketstream, Ticketportal a na místě.


Napište komentář