Deep Purple opět v České republice

Deep Purple | Zdroj: Live Nation

Po letním vystoupení ve Slavkově u Brna se legendy Deep Purple vracejí do České republiky.

Deep Purple prodlužují své evropské turné a 14. února opět zavítají na naše území. Tentokrát potěší příznivce klasické rockové hudby v Pardubicích a širokém okolí. Rockeři všech věkových kategorií se mohou těšit na léty osvědčené hity jako Perfect Strangers, Hush a samozřejmě Smoke on the Water, ale taktéž na novou tvorbu kapely v podání nově vydané desky Now what?!

Vstupenky do pardubické ČEZ Arény se dají sehnat v sítích Ticketpro a Ticketportal. Do konce roku je mohou zájemci koupit za 690 Kč, poté budou lístky stát 790 Kč a v den koncertu na místě se budou prodávat za 990 Kč.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.