Def Leppard míří po dvanácti letech do České republiky

Def Leppard | Zdroj: pořadatel koncertu

Def Leppard se v České republice představí hned dvakrát. V květnu vystoupí nejprve v Ostravě, potom v Praze.

Hity jako Pour Some Sugar On Me, Rock of Ages nebo Hysteria zazní již příští rok v květnu z živé produkce legendární kapely Def Leppard, která se po celých dvanácti letech vrátí na česká pódia. Nejprve vystoupí 22. května v ostravské ČEZ aréně a hned den na to, 23. května, v pražské O2 areně.

Britská legendární parta se vrací na místo činu poprvé od roku 2002, kdy přijela českým fanouškům představit svou, tehdy nejnovější, desku s názvem X do brněnské haly Rondo. Od té doby vydali Def Leppard další studiovky. Tou poslední je Songs From the Sparkle Lounge z roku 2008. Vstupenky na koncert jsou již v prodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.