Depeche Mode se představí v Praze už za měsíc

Depeche Mode | Zdroj: depechemode.com

Depeche Mode navštěvují Českou republiku asi nejčastěji ze všech hudebních hvězd. Potvrzuje to jejich poslední zastávka v Eden Aréně, která se odehrála v polovině letošního roku. Stejně jako minule představí svou nejnovější desku Spirit.

Depeche Mode vznikli už na počátku osmdesátek a fungují aktivně dodnes. Žánrově je můžeme zařadit mezi synth pop a synth rock, kdy je jejich zvuk vytvářen převážně syntezátory. Nejkomerčnější album kapely je bez výhrad Violator z roku 1990, na němž se objevila i kulturní písnička Personal Jesus, kterou zcoveroval i Marilyn Manson.

Dnes Depecháky poslouchají po světě různé generace, nejlépe je to vidět právě během koncertů, kam chodí společně celé rodiny. Přesvědčit se o tom budete moct na vlastní oči už 31. ledna 2018 v pražské O2 areně. Vstupenky lze zakoupit v sítích TicketPro a Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 346 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.