Depešáci dorazí už za dva týdny do Prahy

Depeche Mode | Zdroj: depechemode.com

Britská kapela Depeche Mode se již v rámci své květnové tour Global Spirit podívala do Stockholmu, Amsterdamu nebo Antverp. A 24. května zavítá i do Prahy, kde představí pecky z nového studiového alba Spirit.

V rámci první části Global Spirit Tour vystoupí Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher před více než 1,5 milionem fanoušků v 32 městech v 21 zemích po celé Evropě. V létě se pak kapela přesune do Severní a Jižní Ameriky. A jak hodnotí nové album Dave Gahan?

„Jsme mimořádně hrdí na zvuk a energii alba Spirit a jsme rádi, že se vrátíme na turné, kde se o něj podělíme s našimi fanoušky po celém světě.“

Tak si nové songy zahrané naživo nenechte ujít! Lístky na koncert se pohybují mezi 1 390 a 2 190 Kč a k sehnání jsou v síti TicketPro.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)