Divokej Bill pokřtí Tsunami ve společnosti fanoušků

Divokej Bill | Foto: Radka Budská

Dlouholetá stálice české scény začátkem května vydala další studiovku. Tu se kapela Divokej Bill rozhodla pokřtít na Lobkowicz Tour 2017 během letních měsíců rovnou na dvaceti třech zastávkách napříč Českem. Celá koncertní šňůra začíná už ve čtvrtek. Budete u toho?

Divokej Bill již tento týden začínají svou Divokej Bill Lobkowicz Tour 2017, na níž představí tvorbu z nejnovějšího alba Tsunami, ale dostane se i na lety prověřené hity, které mají fanoušci nejraději. Během své koncertní cesty dojde i na křest této desky. Ta se ihned po vydání dostala na přední příčky prodejní hitparády IFPI.

O koncertním playlistu se rozpovídal Vašek Bláha„Turné bude samozřejmě ve znamení nového alba,“ a dále pokračuje… „Nových věcí bychom chtěli hrát co nejvíce, na všechny však asi nedojde, ale tak polovinu desky určitě představíme i naživo, to je vždy výzva, která nás baví.“

Koncerty, jak už bývá u kapely zvykem, budou nadmíru propracované. Fanoušci se můžou těšit na na míru postavené pódium s videoprojekcí.

Vašek Bláha dodává: „Díky našim partnerům jsme mohli připravit dobré jídlo, vychladit pivo Lobkowicz nebo připravit speciální Jameson stany, kde bude po skončení koncertu pokračovat afterparty. Prostě pojďte se pobavit, pojďte se zasmát, pojďte se napít, pojďte si zablbnout! Zábava a potřeba nabíjet energií je přesně to, proč jsme to vždycky dělali a chceme dělat i dále.“

První zastávka proběhne 25. května v Plzni a poslední 2. září v Úvalech. Předskočí skupina Poletíme. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream.

Jednotlivé termíny koncertů:
25. května – Plzeň (Amfiteátr Plaza)
27. května  – Hlinsko (Pivovar Rychtář)
02. června – Česká Lípa (Letiště Česká Lípa)
03. června – Příbram (letní kino)
09. června – Rožnov pod Radhoštěm (venkovní koupaliště)
10. června – Olomouc (Korunní Pevnůstka)
16. června – Litvínov (areál Loučky)
17. června – Chozeň (park Peliny)
23. června – Uherské Hradiště (Studentské náměstí)
24. června – Tvrdonice (přírodní areál)
27. června – Praha (Žluté lázně)
30. června – Třebíč (Podzámecká Niva)
01. července – Klatovy (kemp Lázně)
12. července – Brno (hrad Špilberk)
14. července – Výrava (Letní parket Výrava)
15. července – Zruč nad Sázavou (Zručský dvůr)
22. července – Holkov (Letní parket Holkov)
28. července – Loket (Amfiteátr Loket)
29. července – Písek (letní kino)
18. srpna – Ostrava (Pod Vysokou pecí)
19. srpna – Strmilov (sportovní areál)
28. června – Jablonec nad Nisou (Eurocentrum/letní scéna)
02. září – Úvaly (atletický ovál)


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.