Do Česka se vrací německá skupina Scorpions

Němečtí rockeři Scorpions vystoupí 3. prosince v Ostravě. Vstupenky se začnou prodávat 29. března, přičmž členové fanklubu si je budou moci koupit už dnes. V Česku se zastaví v rámci svého monstrózního světového turné, na kterém jsou od roku 2010.

Scorpions jsou jednou z nejznámějších a z nejdéle hrajících rockových skupin a jsou známí díky svým mocným rockovým baladám a celkově pro svůj melodicky hraný heavy metal.

Kapelu založil Rudolf Schenker, který v ní hraje i dnes. Původně šlo o žákovskou kapelu, ze které se v roce 1969 stala kapela profesionální. Během let působení kapely se několikrát změnila sestava. Dnes mezi Škorpiony patří kromě kytaristy Schenkera i zpěvák Klaus Meine, kytarista Matthias Jabs, baskytarista Pavel Maciwoda a bubeník Mikkey Dee.

Vstupenky budou v předprodeji v síti Ticketpro.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 149 Článků
Jsem z Vyškova, ale momentálně se nacházím převážně v Brně, kde studuji žurnalistiku a filozofii. Hraji na bicí a miluji hudbu. Hlavně starý klasický rock, ale i alternativní britskou scénu. Strašně ráda chodím na koncerty a festivaly a život bez hudby si neumím představit.