Dream Theater rozbourají Prahu už na konci června

Dream Theater | Zdroj: yabangee.com

V Praze odehrají koncert Dream Theater. Společnost jim bude dělat předkapela Black Star Riders.

Dream Theater fungují již od roku 1985, ale nejdříve fungovali Johny Petrucci, John Myung, James LaBrie, Jordan Rudess a Mike Portnoy pod názvem Majesty. Takto jim to vydrželo až do roku 2010, kdy bubeníka Mika Portnoye nahradil Mike Mangini.

V roce 2012 byla kapela se svou skladbou On The Blacks Of Angels nominovaná poprvé ve své historii na Grammy v kategorii “Nejlepší hard rock/metal vystoupení”. V roce 2013 byli nominováni ve stejné kategorii s písní The Enemy Inside z jejich posledního alba Dream Theater, kterého se už v prvním týdnu prodalo 34 000 kopií. Jejich nejnovější počin by měl spatřit světlo světa již během letošního podzimu.

Fanoušci si budou moct vychutnat progresivní rock právě v podobě Dream Theater 28. června v O2 Areně, kde jako jejich předskokani vystoupí Black Star Riders. Vstupenky můžete zakoupit v sítích Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.