Elán budou jako hlavní tahák 50. ročníku Trnkobraní

Elán | Zdroj: aktuality.cz

Slavnosti Trnkobraní mají už několikaletou tradici a už je dávno pravidlem, že na této akci vystupují ta největší jména české i slovenské hudební scény. Organizátoři nezklamali ani tento rok, na jejich programu se objeví hned několik našich velikánů. Byla by tedy škoda vynechat právě tuto (ne)hudební slavnost.

Vizovické Trnkobraní letos slaví jubilejní 50. ročník a pro návštěvníky si připravili z účinkujících opravdu to nejlepší z českých i slovenských interpretů. Healinerem budou slovenští Elán, kteří vystoupí v sobotu večer, kdy odehrajou směsici svých největších hudebních hitů během dvouhodinového vystoupení.

Vstupenky zakoupíte zde

„Kapela Elán má za sebou podobnou historii a muzikantský příběh jako festival Vizovické Trnkobraní, který probíhá již padesát let na hranicích Moravy a Slovenska, zažil v minulosti řadu vrcholů i pádů a podařilo se mu překonat mnohé peripetie,“ říká organizátor Michal Šesták. „Eláni za svou historii zase naplnili stovky hal a stadiónů bývalého Československa, současně jim v jednu chvíli hrozil i nečekaný konec kariéry a v čase letošního Trnkobraní zahájí svoji padesátou hudební sezónu. K oslavám padesátin Trnkobraní se tak více než symbolicky hodí,“ dodává.

Mimo ně vystoupí dále i Mandrage, No Name Tomáš Klus, Tři Sestry či Mňága a Žďorp. Prostor dostanou i alternativnější formace, např. Slza, Citron, Zoči Voči nebo O5 & Radeček. Ve festivalovém areálu se budete moci, jako již každoročně, zapojit v tradiční soutěži v pojídání švestkových knedlíků. Pro účastníky bude otevřeno i muzeum slivovice nebo budete moci ochutnat likéry ze všech druhů ovoce, které pálí Rudolf Jelínek.

Trnkobraní se uskuteční 18. a 19. srpna. Více o festivalu a o ceně vstupenek se dočtete na oficiálních webových stránkách, kde lze vstupenky i zakoupit. Do 31. května jsou vstupenky na oba dva dny za sníženou cenu 730 Kč a s VIP kempem za 950 Kč.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.