Emotivní Titanic promítaný na mega plátně bude doprovázený živou hudbou

Londýnská premiéra | zdroj: pořadatel akce

Již tuto neděli 14. června se Praze představí jedinečný světový projekt Titanic Live Show. Krásný film za živého doprovodu symfonického orchestru promítaný na 24metrovém plátně v O2 aréně. To chcete zažít!

Titanic patří bezpochyby mezi nejznámější filmy historie. Faktorů, které k tomu vedly, je spousta. Kromě silného příběhu a skvělých hereckých výkonů je jedním z nich bezesporu také skvělý hudební soundtrack amerického skladatele Jamese Hornera a jeho největší hit My Heart Will Go On v podání Céline Dion. Ne nadarmo se tak stal autorem nejúspěšnějšího alba s orchestrální filmovou hudbou.

Těchto faktů se rozhodli využít autoři projektu Titanic Live Show. Ti vyzvali amerického dirigenta Justina Freera, pod taktovku mu dali devadesátičlenný Český národní symfonický orchestr, pěvecký sbor a keltské hudebníky. Celé toto uskupení pak umístili pod promítaný film v HD kvalitě v původní verzi s českými titulky. To bude síla!

Praha je teprve druhou zastávkou po premiéře v londýnské Royal Albert Hall, a tím startuje celé evropské turné, jehož celou trasu absolvuje také Český národní symfonický orchestr. Přijďte i vy ochutnat toto speciální spojení a zažít tak něco jedinečného a až nebezpečně silného. Začátek je ve 20 hodin v neděli 14. června v O2 Areně. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketportal od 1 290 korun.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.