Evanescence zamíří do ČR, povedou Rock for People 2017

Evanescence | Zdroj: evanescence.com

Sezóna odhalování prvních jmen letních festivalů je v plném proudu a úspěšně se k ní s oficiálním oznámením přidal i královehradecký Rock for People, jenž na svém příštím ročníku přivítá mimo jiné i slavnou kapelu Evanescence.

Evanescence, Foster The People, The Bloody Beetroots Live a Moose Blood. Tak zní první čtveřice jmen, která v příštím roce zazní na hudebním festivalu Rock for People. První jmenovaní u nás přitom i přes svou slávu zahrají teprve podruhé, naposledy si gothic-metalovou formaci se zpěvačkou Amy Lee v čele mohli fanoušci užít v roce 2012 v Praze.

23. ročník festivalu tak už podle prvních zveřejněných kapel opět nabídne pestrý výběr hudebních žánrů a zatímco fanoušky tvrdší hudby potěší právě zmínění Evanescence, na své si s Foster The People přijdou i příznivci indie, a na vlnu taneční muziky najednou The Bloody Beetroots Live. Podle některých dohadů navíc po dvouleté pauze přijdou Evanescence i s novým materiálem a je tak dost možné, že se návštěvníci vedle slavných pecek jako Going Under či Bring Me To Life dočkají i nějaké té novinky.

Rock for People 2017 se bude opět konat v Hradci Králové, a to od 4. do 6. července. Vstupenky je možné zakoupit už nyní na oficiálním webu, jejich cena je přitom momentálně 1 500 Kč a spolu s blížícm se datem konání se bude zvyšovat. Co dalšího bude mít festival na programu a kdy přesně zmínění interpreti vystoupí, to bychom se měli dozvědět v následujících týdnech.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 290 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.