Festival Trnkobraní vstupuje do druhé poloviny století a bude to velkolepé

Jaromír Nohavica | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Hudebně-švestkový festival minulý rok uzavřel první padesátku. Letos se tak uskuteční už 51. ročník a chybět u toho nebude například Jarek Nohavica.

Termín 51. ročníku festivalu Trnkobraní připadl na polovinu srpna. Jako již tradičně se uskuteční v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, nedaleko baťovského Zlína. Hlavním lákadlem bude Jarek Nohavica, který se na místo dění vrací po dlouhých jednadvaceti letech. Dále vystoupí Arakain společně na jedné stagei s Lucií Bílou nebo Divokej Bill, Mig 21, Mandrage, Jelen, Mirai a můžete se těšit i na Ewu Farnou.

Tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků si odmoderuje Patrik Hezucký po boku Michaela Kavalčíka (dříve Ruda z Ostravy). Na ochutnávku budou i jednotlivé ovocné knedlíky s různými druhy ovoce či něco ostřejšího – ochutnávka alkoholických produktů Rudolf Jelínek. V rámci doprovodného programu si na své přijdou i příznivci filmu, divadla a tance.

Trnkobraní se odehraje ve dnech 17. a 18. srpna. Vstupenky lze zakoupit na oficiálních stránkách festivalu, kde najdete i bližší podrobnosti, například o programu jednotlivých festivalových dnů a další.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 313 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.