Fink se vrací do České republiky s nejnovějším albem Resurgam

Fink | Zdroj: facebook.com

Charismatický písničkář a odvážný experimentátor s nezaměnitelným hlasem představí zdejším fanouškům své nejnovější album Resurgam. V České republice vystoupí už v říjnu a to hned dvakrát. V úterý 17. října navštíví brněnskou Flédu, o den později pak pražský klub Roxy.

Za projektem Fink se kromě skladatele a zpěváka Fina Greenalla skrývají baskytarista Guy Whittaker a kytarista, bubeník a prozaik Tim Thornto. Originální fúzi folku, rocku, elektroniky a blues zprostředkují v České republice v dynamicky rozšířené sestavě o dalšího bubeníka.

Připravujeme pro vás soutěž o vstupenky na brněnský koncert!

O tom, že písničkářství stále nevyšlo z módy, přesvědčuje kulturní veřejnost britský hudebník žijící v Berlíně více než deset let. Aktuální album Resurgam, jež vzniklo v londýnském studiu Assault & Battery pod producentským dohledem Marka Ellise, spatří světlo světa 15. října a z dosud zveřejněných singlů Cracks Appear či Not Everything Was Better In The Past je jasné, že ve Finkově diskografii zaujímá výjimečné místo. Páteřní osu celé nahrávky tvoří intimita a těžké basové linky.

Vstupenky na oba koncerty lze již teď zakoupit v předprodejních sítích Fource, GoOut a Ticketpro.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.