Flatbush Zombies rozpoutají v Praze peklo v rámci See You In Hell tour

Flatbush Zombies | Zdroj: stereogum.com

Flatbush Zombies se po třech letech opět vrací do Prahy, tentokrát s tour See You In Hell. Na podzim rozjedou svou šílenou show v Lucerna Music Baru, kde zazní i nová deska Vacation In Hell.

Meechy Darko, Zombie Juice, Erick Arc Elliot. Tahle trojice vytvořila před osmi lety uskupení Flatbush Zombies podle části Flatbush v Brooklynu, odkud všichni tři pochází. V roce 2016 vydali úspěšný debut 3001: A Laced Oddysey a ještě o rok dříve odpálili svou show v pražském Roxy, kterou si jistě spousta fanoušků pamatuje.

Nové album Vacation In Hell vyšlo před měsícem a je jasné, že naživo bude stejně tak živelné jako to minulé. Na desce se jako hosté objevili třeba Portugal The Man, Denzel Curry nebo Joey Bada$$ a hned po vydání se dostala i do Top 15 amerického žebříčku Billboard.

Tour, která zasáhne i do Prahy, nese název See You In Hell. V peklo promění Flatbush Zombies pražský Lucerna Music Bar 11. října 2018. Vstupenky budou k dostání od pátku 11. května v 10:00 na pokladně Lucerna Music Baru a na webu GoOut, TicketPro a Ticketportal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz