Frank Turner a jeho band rozparádí v březnu Lucernu

Frank Turner & Band | Zdroj: facebook.com

Anglický písničkář se po dvou letech vrací do České republiky. S ročním zpožděním tu fanouškům předvede své poslední studiové album z dubna loňského roku, určitě však nezapomene ani na své největší hity.

Frank Turner, jenž dříve začínal jako zpěvák v hardcorové kapele Million Dead, se v roce 2005 vrhl na sólovou kariéru, které se s velkým úspěchem drží dodnes. Hardcorové kořeny jsou z jeho písní občas cítit, nejvíce se ale Turner věnuje folku a punku. Od onoho roku 2005 vydal již pět sólových desek, z nichž poslední vyšla minulý rok v dubnu a nese název Tape Deck Heart.

Zpěvák se ve své rodné Anglii těší velké popularitě, za což můžou především jeho chytlavé skladby a propracované koncertní show, na které se nezapomíná. A také jeho chování, protože ač ho zná jak celá Velká Británie, tak i ostatní země evropského kontinentu a zbytku světa, nechytá žádné hvězdné manýry, což je fanouškům sympatické.

V létě 2012 vystoupil Frank Turner v České republice prvně. Tehdy bylo z jeho představení vidět, že je z tuzemských fanoušků velmi mile překvapen, protože ač zde byl prvně, publikum znalo texty jeho písní a vesele si s ním zazpívalo skladby jako I Still Believe, Glory Hallelujah apod.

Vystoupení tohoto charismatického písničkáře 9. března v pražském Lucerna Music Baru potěší širokou sortu lidí, milovníky folku, rockery i punkáče. Lístky na koncert lze sehnat v předprodeji sítě Ticketpro za 440 korun + poplatky. Kdo chce ušetřit na poplatcích, může si vstupenky zakoupit přímo na pokladně Lucerna Music Baru.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.