Full Moon uvádí večer plný křtů

V sobotu měsíc v úplňku sice nebude, ale už teď se můžeme těšit na to, co si pro nás magazín Full Moon připravil. V Pilotu představí své nové desky hned dvě kapely a to dobře známí Kill The Dandies! spolu s The Finally.

Kapela  Kill The Dandies! v sobotu pokřtí svou novou desku I Saw Blue Seas, která vyšla 6. března. Spolu s kompilací vychází také stejnojmenný film Jindřicha Janíčka, na jehož promítaní se můžete těšit po koncertě. Dvojice  La Petite Sonja a Hank J. Manchini je známá dvojka, se kterou jsme se mohli setkat už u Nihilistů a u které si můžeme být jistí, že nám zaručí dobrou show. Křehká zpěvačka to totiž umí na pódiu pořádně rozjet. Album vychází stejně jako jejich první deska I Saw White Fields u labelu Drug Me Records.

O další křest se postará kapela The Finally, která představí své debutové album Big Love in a small Town. Už po prvním poslechu jejich alba je ale jasné, že nepůjde o žádné začátečníky. Na CD také můžete slyšet hlas zpěváka z Plese The Trees Václava Havelky. Stejně jako Kill The Dandies! i The Finally vydávají svou desku u Drug Me Records. A aby toho nebylo málo, přivezou si s sebou mobilní výstavu fotografií Františka Spurného.

Celý večer zahájí písničkář Darren Eve a o závěrečný večírek se postarají Fullmoon DJ’S (Michal & Apačka). Jinými slovy, v sobotu 15. března si v Pilotu každý najde to své, takže zapište si do diáře, hraje se od 20 hodin a vstupné je zdarma.


Napište komentář