Gaia Mesiah odehrají podzimní turné

Gaia Mesiah | Zdroj: facebook.com

Gaia Mesiah se během podzimu vrátí na scénu, kdy odehrají hned několik koncertů. Zastaví se i v pražském Lucerna Music Baru a redakce MonsterMusic by u toho samozřejmě neměla chybět a vy také ne.

V roce 2011 po deseti letech nečekaně ohlásili Gaia Mesaih rozpad a ještě nečekanější byl jejich comeback v roce 2016. Letos se po návratu rozhodli objet pár měst a nebude chybět ani pražský Lucerna Music Bar. Na TelepourTour 2017 zazní tentokrát i nové nahrávky. Navíc podle kritiků na comebackových koncertech, jenž se uskutečnily minulý rok kapela předčila očekávání, takže i tentokrát je opravdu a co se těšit. Navíc vystoupí v původní sestavě.

Přesvědčit se o tom můžete sami na pražské zastávce 22. listopadu v pražském LBM. Vstupenky v předprodeji za 390 Kč můžete online zakoupit na oficiláních stránkách klubu.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.