Geniální Trentemøller vystoupí s kapelou už tento čtvrtek v Roxy

Trentemøller | Zdroj: facebook.com

Dánský elektrokrál Trentemøller představí už tento čtvrtek 2. října svou úžasnou live show v klubu Roxy. Návštěvníci letošních Colours ví, že půjde o nezapomenutelný hudební i vizuální zážitek. Support obstará dánská ambient a synth-popová kapela First Hate. Koncert Trentemøllera live začne přesně v 21 hodin. 

Multiinstrumentalista z Kodaně přijel v létě do Ostravy představit především své aktuální album Lost z minulého roku. Necelých dvacet let na scéně, nespočet ocenění, jedinečná vystoupení, osobitost a několikeré posuny od žánru k žánru, takový je Anders Trentemøller, který na festivalu předvedl neuvěřitelně zajímavou elektronickou show. Slyšeli jsme výrazné ohlušující basy, pomalejší tempo střídalo rychlejší, kapela zaplula i do temnějších vod shoegaze, vytvářela robotické zvuky a vše bylo podkresleno jednoduchou, avšak velmi efektní světelnou show.

Pokud jste v létě Trentemøllera s jeho kapelou neviděli, rozhodně by vám podruhé utéct neměl. Zvlášť, když k nám zavítá dvakrát během jednoho roku. Poslední vstupenky na koncert, který proběhne ve čtvrtek 2. října v Roxy, si můžete stále zakoupit v NoD nebo online předprodejích za cenu 590 korun + poplatky. Na místě za lístek zaplatíte 700 korun.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).