Harlej jsou v polovině turné a táhnou na Prahu

Harlej | Zdroj: Facebook.com

Harlej oslavují dvacáté výročí od svého vzniku a oslavy probíhají skrz právě probíhající turné „Výroční turné Harlej 20 let, aneb Tak tady máš Bože co jsi chtěl“. Představí se i v pražské velké Lucerně.

Koncertní série kapely Harlej odstartovala již začátkem listopadu a právě teď je své polovině a má za sebou už osm zastávek v Čechách a na Moravě.

 „Máme skvěle postavený program a fanoušci se hodně dobře baví. Máme z toho velkou radost.“ říká zpěvák Tomáš Hrbáček.

Aktuálně se rocková pětice pilně připravují na pražský koncert, který se odehraje 5. prosince a bude pro ně opravdu zásadní zastávkou, protože během vystoupení ve Velkém sálu Lucerny budou nahrávat již druhé koncertní DVD. Navíc skupinu přijdou pozdravit původní členové a nebude chybět ani speciální host Vláďa Šafránek. Fanoušci se můžou těšit i na představení nových kytar, které pocházejí z dílny hořovické firmy Jolana. Ty byly vyrobeny speciálně podle představ obou kytaristů.

Celá show proběhne přesně na Mikuláše 5. 12. ve velkém sálu Lucerny. Vstupenky lze koupit prostřednictvím Ticketpro.

Nadcházející termíny koncertů:
27. 11. Pardubice – KD ABC
28. 11. Březolupy – Sportovní hala
4. 12. Pěnčín – KD
5. 12. Praha – Velký sál Lucerna
11. 12. Stříbro – KD
26. 12. Strakonice – Sokolovna


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 346 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.