Harry Potter ožije v O2 Areně

ČNSO | Foto: cnso.cz

Český národní symfonický orchestr se 28. ledna předvede v neobyčejné živé produkci k filmu Harry Potter a kámen mudrců.

Zatímco bude v pražské O2 Areně přes obrovské dvanácti metrové plátno promítán kultovní první film o malém čarodějném chlapci, naskytne se divákům příležitost slyšet ikonickou hudbu Johna Williamse, a to notu od noty v živém podání.

ČNSO letos oslaví své čtyřiadvacáté narozeniny. Za tuto dobu se stihl zařadit mezi přední české soubory a také k vůbec nejvytíženějším tělesům Evropy. Jejich schopnosti jsou, jak je vidět, celospektrální, neboť dokážou ohromit hudbou klasickou, jazzovou, ale i filmovou. A nyní si k úspěchům přidají i výstup pod taktovkou Justina Freera.

Harry Potter je synonymem vzrušení po celém světě a věříme, že si představením této neuvěřitelné hudby, společně s celým filmem, diváci užijí návrat do tohoto kouzelného světa, k mnoha úžasným postavám, které ho obývají, a k jejich dobrodružstvím,“ dodává Brady Beaubie ze CineConcerts, jež za nápadem stojí.

Společnost spolupracující se světoznámými orchestry jako Chicagský symfonický orchestr, Londýnská Filharmonie, Newyorské filharmonie a tak dále má na kontě již několik úspěšných živých produkcí a Harry Potter rozhodně nebude výjimkou.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 314 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.