HIM se rozloučí s českými fanoušky už začátkem příštího měsíce

HIM | Zdroj: starticket.ch

HIM si odbyli v hudební branži několik úspěšných let. Před nějakou dobou ale ohlásili rozpad a nyní přijedou, aby se naposledy rozloučili i s českými fanoušky. Kdo z vás nebude chybět?

HIM si vytvořili vlastní hudební styl, označovaný jako love metal. Hitovku Join Me In Death zná také snad každý, ale všechno hezké jednou končí a to samé bez rozdílu platí už několik měsíců i pro ně. I tak se ale rozhodli s fanoušky rozloučit, kdy objedou ještě několik zastávek během svého koncertního turné. nevyhnou se ani Praze, kterou navštívili naposledy v roce 2015.

Naposledy v Praze vystoupí již 2. prosince ve Foru Karlín. Vstupenky lze koupit na stránkách TickePro a Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 181 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz