Irie Revoltés přijedou do Prahy představit nové album Allez

Irie Revoltés | Zdroj: oficiální facebook kapely

Kapela Irie Revoltés byla ještě před sedmi lety v České republice téměř neznámá a vědělo o ní jen pár hudebních nadšenců. Dnes zaplňuje letní festivaly a vyprodává kluby nejen u nás, ale po celém světě.

Irie Revoltés si Českou republiku oblíbili díky pořadatelům letního hudebního festivalu Mighty Sounds, kteří je velmi těžko přemlouvali, aby si na jejich akci zahráli. Irie zjistili, že mají v naší zemi velkou fanouškovskou základnu, která se stále rozrůstá. A tak máme to štěstí, že tuto německo-francouzskou kapelu můžeme na našem území vidět téměř každý rok.

Irie Revoltés letos vydali nové album Allez, které nám představí 6. října v pražském klubu Roxy. Jejich mix reggae, ska, dancehallu a hip-hopu společně s neuvěřitelně živou a akční pódiovou show vás zaručeně dostane, a na tuto akci budete dlouho vzpomínat. Koncerty této kapely jsou vyhlášené svou neopakovatelnou atmosférou, stoprocentním nasazením, ale také tím, že se fanoušci vytancují a vyřádí ze všech sil.

Lístky na Irie seženete v sítích EventimTicketpro a Ticketportal za 420 Kč. S jejich nákupem bych moc neotálel, protože show této hudební skupiny bývají velmi často vyprodané. Myslím, že tomu tak bude i letos v Roxy. Nastupující podzimní období slibuje mnoho klubových akcí, které nám nahradí letní festivaly. A Irie Revoltés jsou opravdu dobrým startem této klubové sezóny.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.