James Blunt tentokrát zahraje v Karlových Varech

James Blunt | Zdroj: facebook.com

Britský zpěvák James Blunt míří již potřetí do České republiky. Tentokrát nevystoupí v Praze, ale v Karlových Varech.

Velmi úspěšný skladatel a zpěvák James Blunt míří opět do České republiky. V rámci Moon Landing Tour vystoupí 29. října v KV Areně v Karlových Varech. Po dvou pražských koncertech u nás vystoupí již potřetí. Tentokrát přiveze své nejnovější, byť rok staré, album Moon Landing. Zpěvák, který v únoru oslavil své čtyřicáté narozeniny a který byl dlouho sledován i českými médii, pro tehdejší vztah s modelkou Petrou Němcovou, se proslavil zejména písněmi You Are Beautiful nebo Goodbye My Lover.

James Blunt prodal dosud přes dvacet miliónů desek. O obě pražská vystoupení byl velký zájem. Interpret, který míchá prvky popu, jazzu, soulu a rocku, byl nominován na pět Grammy, získal dvě ceny MTV Awards a dvě Brit Awards. Návštěvníkům karlovarského vystoupení nabídne nejnovější skladby i osvědčené hity. Vstupenky půjdou do prodeje 9. května.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.