Jaromír Nohavica míří do O2 areny

Jaromír Nohavica | Zdroj: idnes.cz

Jaromír Nohavica bezpochyby patří k nejznámějším českým písničkářům. Nyní se po čtyřech letech vrací do pražské O2 areny, kde vystoupí spolu se dvěma dalšími muzikanty.

Jaromír Nohavica s jednou z největších hal v České republice rozhodně nemá problém – byl dokonce prvním českým umělcem, který ji dokázal vyprodat hned dvakrát za sebou. Tehdy šlo o koncert s Janáčkovou filharmonií a později o klasické vystoupení ve skromnějším písničkářském podání.

Tentokrát si Nohavica zahraje se dvěma doprovodnými hudebníky. Půjde o bubeníka Pavla Plánku a Poláka Roberta Kusmierského, který vládne akordeonu a pianu. Koncert bude k vidění již 19. října.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 129 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...