Jeden z nejlepších DJs světa Carl Cox se objeví v Brně

Carl Cox | Zdroj: facebook.com

Brněnské Bobycentrum  představí  v pátek 11. října mimořádnou akci Citadela našlapanou hvězdnými DJs z Česka, ale i ze zahraničí.

Tato nevídaná akce pod názvem Citadela přivítá neobyčejného umělce, který je synonymem pro netradičně zábavné techno od Ibizy až po Tokio. Je to energická legenda tvořící dějiny taneční hudby. Nemůže jí být nikdo jiný než Carl Cox.

Carl Cox ze začal objevovat na hudební scéně v 80. letech coby hardcore a acidhouse DJ. Největšího úspěchu dosáhl během festivalu Summer of Love v roce 1988, kdy do svého setu zapojil třetí gramofon. Tento neuvěřitelně energetický DJ dokáže roztancovat masy lidí, kteří se nechávají strhnout jeho hudbou.

Fanoušci elektronické hudby se mohou kromě magického Carla Coxe těšit také na Jona Rundella z Anglie, z českých umělců je to pak např. Lucca, Chris Sadler či Subgate. V podání těchto hvězd mohou všichni elektromilové očekávat pořádný nářez.

Akce Citadela, která proběhne v pátek 11. října v brněnském Bobycentru, potěší každého, kdo holduje tomuto tanečnímu stylu.  Základní vstupenky se dají nyní koupit za 1190 Kč, V.I.P. vstupenky pak za 2490 Kč. V jejich ceně jsou zahrnuty bary se servisem a cateringem, vlastní terasa s výhledem na hlavní stage, soukromé toalety a oddělené vstupy na terasy. Lístky je možné zakoupit v síti Ticketpro.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.