Kapela Jelen zahraje pod širým nebem

Jelen | Foto: facebook.com/jelenmusic

Stále populárnější kapelu Jelen čeká nabité léto. Po úspěšném jarním klubovém turné budou v létě koncertovat od nevidím do nevidím.

“Letošní klubovou šňůru jsme si užili na maximum. Naši fanoušci nás nabili neskutečnou energií a teď už se nemůžeme dočkat, až si protáhneme nohy na čerstvém vzduchu a tu energii jim zas budeme moc vrátit, ať už na některém z letních festivalů, nebo na našich
samostatných koncertech – Jelen pod širým nebem,” těší se Jindra Polák, frontman kapely.

Sympatická formace Jelen vydala album Světlo ve tmě před dvěma lety a od té doby ušla obrovský kus cesty. Letos vystupují na studentských Majálesech, městských slavnostech i velkých festivalech, mezi které patří mimo jiné Rock for People, Kryštof kemp nebo Sázavafest. Kluci ale nelení a pro fanoušky chystají i samostatné open air koncerty – Jelen pod širým nebem, kde zahrají celý svůj repertoár včetně písniček z připravovaného alba, které by mělo vyjít letos v říjnu. Jako speciální host bude kluky doprovázet talentovaná písničkářka Kateřina Marie Tichá.

Termíny koncertů – Jelen pod širým nebem:

28.5. Ostrov nad Ohří – Zámecký park

2.6. Praha – Střelecký ostrov

30.6. Třeboň – Nádvoří zámku

12.7. Sedmihorky – Letní scéna

Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketstream.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.