Kelly Family při svém comebacku zahrají i v Praze

Kelly Family | Zdroj: facebook.com

Kelly Family jsou v jistém smyslu opravdová legenda hudebního světa devadesátých let. Nyní tato irská rodinná kapela pořádá svůj comeback a české fanoušky jistě potěší tím, že zahrají i v Praze.

Irští Kelly Family jsou nejspíš nejznámější rodinnou kapelou, která kdy existovala. V devadesátých letech si ji zamilovaly tisíce fanoušků po celém světě, jejich alba byla platinová nebo dokonce multiplatinová – dohromady se jich prodalo přes 20 milionů. Mezi nejznámější písně patří Help Myself, Nanana, An Angel nebo Santa Maria.

V březnu 2017 vydala skupina album We Got Love se staršími věcmi i novinkami a stejného rocku vyjela na comebackové tour Comeback des Jahres. Nyní koncertování pokračuje a 8. března si je budou moci vychutnat i čeští fanoušci v pražské O2 areně. Vstupenky mohou sehnat v síti Ticketportal.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 147 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.