Kelly Family při svém comebacku zahrají i v Praze

Kelly Family | Zdroj: idnes.cz

Kelly Family jsou v jistém smyslu opravdová legenda hudebního světa devadesátých let. Nyní tato irská rodinná kapela pořádá svůj comeback a české fanoušky jistě potěší tím, že zahrají i v Praze.

Irští Kelly Family jsou nejspíš nejznámější rodinnou kapelou, která kdy existovala. V devadesátých letech si ji zamilovaly tisíce fanoušků po celém světě, jejich alba byla platinová nebo dokonce multiplatinová – dohromady se jich prodalo přes 20 milionů. Mezi nejznámější písně patří Help Myself, Nanana, An Angel nebo Santa Maria.

V březnu 2017 vydala skupina album We Got Love se staršími věcmi i novinkami a stejného rocku vyjela na comebackové tour Comeback des Jahres. Nyní koncertování pokračuje a 8. března si je budou moci vychutnat i čeští fanoušci v pražské O2 areně. Vstupenky mohou sehnat v síti Ticketportal.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 129 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...