Keltská noc a Tři sestry společně oslaví svá jubilea

Tři sestry | Zdroj: facebook.com

Tento rok je pro Keltskou noc rokem oslav. Slavit společně s nimi budou i Tři sestry, které také slaví své jubileum. Oslavy v podobě samotného festivalu vypuknou již začátkem srpna.

Krkonošský festival, který se koná již tradičně pod Mamutím můstkem v Harrachově tento rok oslaví své 20. výročí. Společně s nimi bude slavit i kapela Tři sestry. Ta na tomto festivalu oslaví i své vlastní výročí – 30 let od vzniku kapely.

Festival má hned dvě prvenství a to jako festival s nejhezčím výhledem a festival, jenž se koná v nejvyšší nadmořské výšce. Keltská noc bude třídenní a láká na výše zmiňované Tři sestry, dále např. na Sto Zvířat, Vypsaná fixa, Visací Zámek, Mňága a Žďorp, Alkehol či Jelen. První den bude ovšem patřit tradiční Krkonošské Dechovce.

Pořadatelé akce myslí i na rodiny s dětmi – v areálu bude otevřena oddychová zóna a dětský koutek. Návštěvníci se mohou těšit na občerstvení a stánky se suvenýry, ale i na zlevněný Bungee Jumping z televizní věže.

Akce se uskuteční v období od 6. do 8. srpna a vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketstream.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 329 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.