Kodaline oznámili náhradní termín koncertu v Praze

Kodaline, Aerodrome 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Kodaline měli loni v Lucerně absolvovat vyprodanou show, ale stejně jako zbytek tour byl koncert odložen. Irská kapela dnes své klubové vystoupení oznámila na 16. října.

Čeští fanoušci si konečně můžou oddechnout, i když to stálo hodně trpělivosti. Kodaline totiž zrušili loňskou evropskou tour s vysvětlením, že se potřebují více věnovat připravované nové desce. Frustraci fanoušků pak prohloubilo oznámení skupiny na letošním Aerodromu, který spousta lidí se zakoupeným lístkem do Lucerny neplánovala navštívit. Další obavy přišly před měsícem při ohlášení náhradního turné, ve kterém se Praha nejprve neobjevila.

Konečně je ale i pražská Lucerna oficiální zastávkou tour. Kodaline k nám tak kromě známých hitů z přešlých dvou počinů přivezou i novou desku, ze které vydali první single Brother před více než rokem. Album s názvem Politics of Living vyjde 10. srpna se songy Follow Your Fire a Shed a Tear, které už jsme také měly možnost slyšet.

Kodaline loňský zrušený koncert vyprodali během chvíle, a tak je nepochybné, že jim většina fanoušků odpustí čekání a lístky zmizí i tentokrát velmi rychle. Vystoupení se odehraje 16. října v Lucerně. Zakoupené vstupenky na předešlý termín zůstavájí v platnosti, případně se dají vrátit do 31. července v místě nákupu. Zbývající vstupenky budou v prodeji od 4. července 11:00 na pokladně a webu Lucerna Music Baru a webu GoOut, Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 223 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz