Konec října bude v Praze patřit Anti-Flag

Anti-Flag | Zdroj: modern-vinyl.com

Anti-Flag po třech letech navázali na svou tvorbu albem American Spring. Nyní ho přijedou představit i do pražského Lucerna Music Baru.

Tato americká punk rocková skupina vznikla již v devadesátých letech, kdy ji v roce 1993 založil Justin Sane společně s kamarádem Andy Flagem. O tři roky později vyšlo první album Die for the Goverment, která vyšla u labelu New Red Archives a za svou devatenácti letou hudební kariéru vyndali již dvanáct desek.

Teď si Anti-Flag si pro své evropské koncertní turné vybrali i pražský Lucerna Music Bar, a tak se fanoušci této punk rockové bandy mohou těšit na koncert, kde kapela představí své nejnovější album American Spring. Koncert proběhne 30. října a vstupenky se dají zakoupit v sítích Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 342 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.