Lake Malawi vyráží na podzimní Surrouned By Light turné

Lake Malawi | Zdroj: facebook.com

Lake Malawi je projekt Alberta Černého, který založil po rozpadu kapely Charlie Straight v roce 2013. Toto čtyřčlenné seskupení se chystá letos vydat svou debutovou desku Surrounded By Light a k této desce vyráží i na turné.

Od vydání prvního, a zároveň posledního, EP We Are Making Love Again uběhlo téměř dva a půl roku. Kapela se od té doby zaměřila spíše na psaní nových, silnějších písniček, které by se chytly v rádiích a měly by úspěch. Mezi nové a nejúspěšnější patří Surrounded By Light, podle níž se bude jmenovat i připravovaná deska. Její vydání je naplánované na letošní podzim.

V rámci turné objedou největší česká města jako jsou například České Budějovice, Plzeň a Olomouc. Největší zastávkou ale bude Brno s Prahou, kde proběhnou oficiální křty nové desky.

Kapela se do té doby chystá vydat ještě několik singlů, které budou album tvořit.

Surrounded By Light Tour

15. listopadu – Olomouc, Flora
29. listopadu – Hradec Králové, Denocha
30. listopadu – Plzeň, Papírna
01. prosince  –  České Budějovice, Slavia
02. prosince  – Prachatice unplugged, KD
05. prosince  – Brno, Fléda
06. prosince  – Praha, Palác Akropolis
07. prosince  – Liberec, Bunkr Rock Club
09. prosince  – Valašské Meziříčí, M-Klub


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.